Przejdź do treści

Nasz zespół


Lek.wet.
Agata Ruszczak

Ukończyła medycynę weterynaryjna na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w 2022 roku. W trakcie studiów brała udział w wymianie studentów i przez rok studiowała na uczelni w Budapeszcie na Węgrzech. Pracowała jako asystent lekarza w całodobowej klinice przez 2 lata, dzięki czemu zdobyła duże doświadczenie i umiejętności techniczne.
Odbyła kurs stomatologii weterynaryjnej organizowany przez PSLWZ i zdobyła certyfikat I i II stopnia. W Endovecie pracuje od 2022 roku, zajmuje się interną oraz stomatologią.
W swojej pracy najbardziej ceni możliwość pomocy i poprawy jakości życia zwierząt. W weterynarii szczególnie interesuje się stomatologią, bo uważa tę dziedzinę weterynarii za bardzo ważną i potrzebną, ale nadal nieco pomijaną..
Jest właścicielką suczki Rosy adaptowanej ze schroniska. W wolnym czasie chętnie spacerują razem z Rosy po lesie i szkolą się pod okiem wyspecjalizowanych trenerów.
W wolnym czasie Agata uprawia sport, a w szczególności: kajaki, żeglarstwo i pływanie.

Lek.wet.
Karolina Niegowska

Ukończyła weterynarię na SGGW w Warszawie w 2020 roku oraz scenopisarstwo na PWSFTiTv w Łodzi w 2020 roku. Ukończyła kurs anestezjologiczny Vasta.
W Endovecie zajmuje się interną psów, kotów, gryzoni i zajęczaków, oraz anestezjologią. W weterynarii szczególnie interesuje się anestezjologią, terapią bólu, zaburzeniami zachowania i behawiorystyką, oraz zwierzętami egzotycznymi i nieudomowionymi.
Prywatnie właścicielka psa Szefunia i kota Pumy. Oprócz weterynarii zajmuje się pisaniem scenariuszy.


lek.wet.
Marta Przystępska

Studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej ukończyła w lutym 2023 roku. Przez całe studia uczęszczała do wielu lecznic, odbywała staże i praktyki wakacyjne i rozpoczęła pierwszą pracę jako technik weterynarii. Pod koniec studiów brała udział w programie stażowym “Staż POWER” w przychodni Centaur Edina.
Dzięki pracy w lecznicy całodobowej nabyła doświadczenie w pracy z małymi zwierzętami, głównie w stanach nagłych oraz leczeniu szpitalnym.
Ukończyła kurs New Grad Vets autorstwa Dr M. West i Dr P. Zimmermann ,,Zamień teorię na praktykę”.
W naszej lecznicy zajmuje się szeroko pojętą interną.
Najbardziej w swojej pracy lubi jej różnorodność, oraz kontakt z klientem i jego zwierzęcym przyjacielem. Weterynaria i możliwość niesienia pomocy jest jej pasją i od dziecka wiedziała, że będzie lekarzem weterynarii.
Prywatnie jest właścicielką dużej i bardzo miłej suczki – Luny, któratowarzyszy jej niemal zawsze.
Latem żegluje z mężem i znajomymi, zimą uprawia snowboarding, a niezależnie od pory roku jeździ konno. Wyrabia biżuterię z żywicy epoksydowej, gra na pianinie i śpiewa.

lek.wet.
Mariusz Kuczyński

Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie w 2015 r. Przez wiele lat pracował w Endovecie jako lekarz weterynarii, jednak ze względów zdrowotnych musiał zrezygnować z pracy klinicznej. Aby nie tracić kontaktu z weterynarią postanowił zająć się administracją. W swojej pracy lubi to, że każdy dzień niesie coś nowego i może realizować marzenia z dzieciństwa. W wolnym czasie pracuje w ogródku. Jest właścicielem 2 psów i kilku kotów 🙂

tech.wet.
Katarzyna Wesołowska

Ukończyła Technikum Weterynaryjne ZSRCKU nr 3 w Piasecznie im. Cecylii Plater-Zyberkówny w 2019 roku.
Doświadczenie w zawodzie technika uzyskała dzięki Endovet, gdzie od 2 klasy technikum uczęszczała nie tylko w ramach obowiązkowych praktyk, ale i każdej wolnej chwili. A po otrzymaniu dyplomu została oficjalnym pracownikiem.
W naszej lecznicy zajmuje się asystą w trakcie wizyt, opieką szpitalną i pozabiegową. Doradza właścicielom w tematyce profilaktyki i opieki nad zwierzętami. Dba o dobrą atmosferę w trakcie wizyt, by zwierzaki nie czuły się zestresowane.
W pracy technika uwielbia kontakt ze zwierzętami, a po każdym ciężkim dniu pracy czuje ogromną satysfakcję ze świadomości ilu czworonogom udało się pomóc.
Jest właścicielką psa Amorka, a ich wspólna historia zaczęła się właśnie w Endovet 🙂 Kiedy Amorek trafił jako 1 dniowy maluszek. Kasia zaopiekowała się nim i wykarmiła butelką.
Uwielbia spędzać wolny czas wokół natury i chodzić na spacery z psem.
Wieczorami czyta książki fantasy i ogląda dokumenty kryminalne oraz pisze powieści.

Asystent lekarza wet. Agnieszka Wieczorek

Ukończyła technikum w 1997 roku, brała udział w kursach bukieciarstwa i stylizacji paznokci. Z Endovetem związała się w 2017 roku i szybko odnalazła się w pracy jako asystent lekarza weterynarii.
Agnieszka zajmuje się opieką przed i po zabiegową, oraz szpitalną . W swojej pracy lubi kontakt ze zwierzętami oraz ich opiekunami.
Jest właścicielką 4 psów, kota i rybek. Jej pasją są również kwiaty, których w jej domu nie brakuje.